ZMĚNA ZAMĚŘENÍ BLOGU

3. září 2017 v 16:25 | Mona & Eris |  Blog a já

Potkaly jsme se v Mekdonaldu. A teď, kdo jsme.

Jsme ženy dvou generací. Jsme ženy, které chtějí bojovat za svůj národ. Jsme ženy, které nechtějí v létě v zimě nosit nikáb a dívat se, jak se bourají naše památné budovy, včetně kostelů. Nechceme, aby naše budoucí generace byly nuceny žít islámem a jeho prapodivnou kulturou. Nechceme se povinně učit arabským klikyhákům a brblat si Korán.

Mluvíme obě česky. Já (Eris) se nebráním umět více jazyků, mluvím plynně Anglicky, trochu Ukrajinsky a pár slov Japonsky. Kdybych přidala, můžu z fleku mluvit i tou praštěnou Arabštinou. Ale jen, kdybych chtěla. Určitě je to zajímavý jazyk, který se také nějak vyvíjel. Ale pod nátlakem sluníčkářských vypatlanců, kteří podporují příjem slimáků do naší země a nátlakem oněch slimáků, se fakt nic učit nebudu!


Tento blog byl původně založen jako sdílící médium divnopádných, ironizujících skutečností ze života Eris, zakladatelky blogu. Okolnosti však chtějí, aby se zaměření poněkud změnilo...

Proto měním zaměření blogu z deníku na politický a společenský.
Tady se dozvíte všechno, co je nevhodné ke konzumaci. Jako jsem já, Eris. A jako je Mona, moje kolegyně a kamarádka, která mi slíbila s blogem pomáhat.

Doufám, že náš blog a obsah v něm pronikne brzy mezi slepý lid.

*Eris*


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama