Nothing is impossible. (Yoshiki)

Začátek začátků

22. května 2017 v 19:42 | Kalanchoe v konvičce |  Blog a já
Začátek začátků, znova odznova.Nevím vůbec, proč si zase zakládám blog, ale to je jedno. Třeba mi to někdy někdo osvětlí.
Nutno říct, že od roku 2009 mi po internetu běhá tak 20 blogů, ke kterým jsem ztratila přihlašovací údaje a nikdy je díky tomu nesmazala. A nebo jsem ho smazala, ale pořád tu někde je. Děsivý.
A pak je to taky pěkně pitomý, jelikož vypadáte jak vykrádačka. Hm, tohle je z tohohle mýho blogu a kdybyste si to chtěli přečíst, je to tadyta stránka. Fuj.

Jakože jediný aktuální blog, kam stejně nepřispívám, je eirunfanfikce.blog.cz. Měl to být blog výhradně na zveřejňování mých spisovatelských zvrhlostí směřující ke kapele X-Japan. Ale stejně, jako na ostatní blogy, i na tenhle zvysoka dlabu. I když na něm mám asi tři rozepsaný povídky.

Tohle by měl bejt blog taknějak celkově o mně. O mým pohledu na svět, o žbrblání nad některýma věcma, stěžování si na kolegy v práci, rozplývání se nad kytaristou z X-Japan (nad tím s fouskama, kdyby to někdo chtěl vědět!) a vůbec takový můj mišmaš, kterého je moje osobnost plná.

Jelikož já jsem takový mišmaš. Světový mišmaš skládajícího se z kousků té nejvybranější čokolády. Ach jo, už zase nevim, co žvanim.
Tak nic no.

Zkrátím to, konec článku!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Klára ♥ Klára ♥ | E-mail | Web | 26. května 2017 v 15:40 | Reagovat

Hodně štěstí s psaním, ať to vydrží :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama